Wystawy i wydarzenia

SEE YOU SOON / IRENEUSZ WALCZAK

13.05 – 10.06.2023

Istnieje możliwość zakupu obrazów Ireneusza Walczak eksponowanych na wystawie „SEE YOU SOON” oraz innych prac Tego znamienitego Malarza.

więcej informacji

INFORMACJE BIEŻĄCE GALERII

10 czerwca br. kończy się pierwsza organizowana przez Galerię GX Widziec Wszystko wystawa znamienitego uznanego Malarza Ireneusza Walczak.

Celem Galerii jest prezentacja twórczości cenionych przedstawicieli świata sztuki dlatego inauguracyjną wystawą jest wystawa prac Ireneusza Walczak.

Zarówno w trakcie wystawy jak i po jej zakończeniu galeria oferuje do sprzedaży obrazy tego znakomitego Malarza. Twórczość Ireneusza Walczak jest ponadczasowa i zarówno kolekcjonerzy sztuki jak i osoby dopiero co zaczynające kontakt ze sztuką znajdą w obrazach Tego Malarza interesujące je „odniesienia” do otaczającej znanej jak i nieznanej rzeczywistości.

Kończąca się w tym tygodniu wystawa prezentowała pracę nigdzie dotąd jeszcze nie wystawiane. Ta niepowtarzalna twórczość znajduje miejsce w panteonie polskiego malarstwa, którego Ireneusz Walczak jest Wybitnym Przedstawicielem.

Uwzględniając zainteresowanie wystawą Ireneusza Walczak i chcąc w szerszym wymiarze umożliwić nabycie prac Tego Wybitnego Malarza jak i innych polecanych przez Martynę Czech artystów Galeria GX planuje w najbliższym czasie Showroom – otwartego zarówno dla kolekcjonerów jak i rozpoczynających „swoją przygodę” ze sztuką.

ZAPRASZAMY